Bride and groom are holding champagne glasses

Slovenský podnikatel a politik se bude ženit. Po jeho boku mu dlouhá léta asistuje jeho krásná partnerka, kterou je Monika. Nicméně má to jeden háček, tito dva nejsou oddáni a krásný svatební den ještě nezažili, ale o pár měsíců se všechno změní!

 

Známému miliardáři Andrejovi Babišovi se konečně po letech podařilo přesvědčit svou partnerku a ve vztahu se posunou o krok v před. Ano, svatební den se blíží a přípravy jsou v plném proudu. Zamilovaní páreček si řekne své ano po téměř dvaceti letech soužití. Opravdu krásná doba, co říkáte?

Dvojice se už o svatbě vyprávěla, ale k vážnému kroku se za ty roky nedostali. Na svatbě se budou bavit i ratolesti, které spolu vychovávají a to synek Frederik a dcerka Vivien. Podnikatel si za ty roky, co se pohybuje v byznysu, zajistil opravdu obrovskou částku a právem ho označili za druhého nejbohatšího člověka v Čechách. Majetek tohoto vlivného podnikatele se odhaduje na 50 miliard korun.

397147-original1-zprc3

Informace o tom, kde se bude svatba konat a kdo bude na seznamu pozvaných ještě nejsou známy. Velká pravděpodobnost je ale ta, že se bude jednat o svatbu roku, protože Andrej Babiš je opravdu vlivným člověkem.