ŠAMPÓN NA POSILNENIE VLASOV

Na prípravu tohto prírodného šampónu potrebujete iba 3 veľmi lacné výrobky. Prvým je šampón s neutrálnym pH, ktorý nepoškodí vlasy ani pokožku hlavy. Tie, ktoré sú určené pre deti, dokonale spĺňajú tieto požiadavky, pretože sú určené na starostlivosť o jemnú kožu a vlasy detí.

Screenshot_33

Druhým produktom je fľaša Rosemary Essential Oil. Táto zložka vyzdvihuje vlasové folikuly a posilňuje vlasy. To tiež spomaľuje rast sivých vlasov a robí vaše vlasy lesklé. Nakoniec budete potrebovať niekoľko kapsúl vitamínu E. Sú bohaté na antioxidanty, ktoré chránia vlasy pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Rovnako chránia vlasy pred poškodením spôsobeným oxidáciou. Prípadne môžete pridať aj polovicu citrónu.

Príprava a použitie


Príprava tohto šampónu na posilnenie vlasov a boj s vypadávaním je veľmi jednoduchý. Pridajte asi 10 kvapiek rozmarínového oleja do šampónu. Rovnaké množstvo citrónovej šťavy. Nakoniec pridajte kvapalinu z dvoch kapsúl vitamínu E. Všetko premiešajte.

Naneste šampón na mokré vlasy a masírujte pokožku hlavy 10 minút. Ponechajte ju na ďalších 10 minút a opláchnite vlasy vlažnou vodou. Za niekoľko dní si všimnete veľkú zmenu.

Teraz, keď poznáte riešenie na vypadávanie vlasov, odporúčame vám ju čo najskôr pripraviť. Pamätajte si, že je to prírodný produkt, ktorý nebude mať žiadne nepriaznivé vedľajšie účinky, ani nepoškodí vaše zdravie. Uisťujeme vás, že nebudete ľutovať, že ste ho využili. 

Pokiaľ sa Vám tento článok páči, môžete ho komentovať, diskutovať a budeme radi, ak ho budete zdieľať pre svojich známych. Robíme to s ochotou hlavne pre vás, našich fanúšikov.

Nezabudnite nás podporiť kliknutím na LIKE 🙂